Sklepy Nomart Artur Nowicki

Witamy na stronie informacyjnej firmy Nomart Artur Nowicki

Nomart to firma dla pasjonatów i prowadzona przez pasjonatów wyrobów domowych.

Popularyzujemy, inspirujemy i zachęcamy do utrzymania tradycji domowego winiarstwa,piwowarstwa, wędliniarstwa oraz innych domowych wyrobów.

Jednym z obszarów działań firmy jest sprzedaż internetowa. W naszej ofercie można głównie (ale nie wyłącznie) znaleźć przedmioty, które pomogą uczynić życie smaczniejszym i ciekawszym. Zachęcamy do czerpania pomysłów z tradycji kulinarnej, kiedy to nie było takiej ilości konserwantów, a produkty były smaczne i zdrowe.

Wybór asortymentu wynika bezpośrednio z doświadczeń (chociaż bywają pozycje nie związane). Jesteśmy podróżnikami i pasjonatami tradycyjnej kuchni. Wypiekamy chleb, wyrabiamy wędliny, sery, nastawiamy wina i nalewki oraz warzymy piwo. Nie mamy ambicji rywalizować z mistrzami patelni.

Oferujemy produkty sprawdzone w działaniu i służące do poprawy smaku życia. Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Staram się służyć wiedzą i doświadczeniem każdemu klientowi, który takiej porady potrzebuje.

Oferując akcesoria i surowce do produkcji domowego piwa, wina czy nalewek w żaden sposób nie propagujemy i nie zachcamy do spożywania napojów alkoholowych oraz do łamania prawa w tym względzie. Domowa i tradycyjna wytwórczość w granicach dozwolonych prawem jest smaczniejsza i dostarcza ogromnej frajdy.

Zapraszamy na nasz kanał na YouTube.

Prowadzimy też sklepy stacjonarne w Gdańsku i w Rumi. Ich adresy i lokalizację przedstawiamy poniżej.

SKLEP W GDAŃSKU

Gdańsk Wrzeszcz ul. Grunwaldzka 76/78 lok 01 wejście od Jaśkowej Doliny w bramie pon.-pt. 10:00 do 18:00, sob. 10:00 do 14:00

SKLEP W RUMI

Rumia ul Pomorska 11 B pon.-pt. 10:00 do 18:00 sob. 10-14:00

Wszelkie akcesoria do wyrobów domowych można znaleźć w pełnej ofercie na stronach sklepu internetowego

Zapraszam po towary i wiedzę.

Kulinarny blog

Do państwa dyspozycji w godzinach 10-18 pon-pt podajmy nasze telefony:

58 72 72 777 Sklep Rumia

575 933 466 Sklep Gdańsk

729 373 967 Pytania i reklamacje

502 144 925 Konsultacje i inne sprawy

Odpowiemy na pytania, udzielimy porady, przyjmiemy zamówienie.

Zapraszamy do kontaktu